SureCart - en to nl translation catalogue (975 entries)

[ctx: block title]
en: Invoice details
nl: Factuurdetails

[ctx: block description]
en: Display the invoice details.
nl: Toon factuurdetails.

[ctx: block keyword]
en: invoice
nl: factuur

[ctx: block title]
en: Inovoice Due Date
nl: Vervaldatum Factuur

[ctx: block description]
en: Displays the invoice due date line item.
nl: Toont het regelitem met de vervaldatum van de factuur.

[ctx: block keyword]
en: date
nl: datum

[ctx: block title]
en: Invoice Memo
nl: Factuurmemo

[ctx: block description]
en: Displays the invoice memo.
nl: Toont de factuurmemo.

[ctx: block title]
en: Invoice Number
nl: Factuurnummer

[ctx: block keyword]
en: number
nl: nummer

[ctx: block keyword]
en: due
nl: verschuldigd

[ctx: block keyword]
en: receipt
nl: ontvangstbewijs

[ctx: block title]
en: Invoice Receipt Download
nl: Download Factuurbewijs

[ctx: block description]
en: Displays the download link for the invoice receipt.
nl: Toont de downloadlink voor het factuurbewijs.

[ctx: block description]
en: Displays the invoice number line item.
nl: Toont het regelitem met het factuurnummer.

en: No products found. Please add at least one product.
nl: Geen producten gevonden. Voeg minimaal één product toe.

en: This product cannot be updated as it is locked and not allowed to be changed.
nl: Dit product kan niet worden bijgewerkt omdat het is vergrendeld en niet mag worden gewijzigd.

en: Please add a valid payment method to enable automatic collection.
nl: Voeg een geldige betaalmethode toe om automatische incasso mogelijk te maken.

en: Important: Backup Your Site Before Updating!
nl: Belangrijk: Maak Een Backup Van Je Website Voordat Je Update!

en: New Test Invoice
nl: Nieuwe Testfactuur

en: View Reports
nl: Bekijk Rapporten

[ctx: block keyword]
en: invoices
nl: facturen

en: Edit Invoice
nl: Bewerk factuur

en: (draft)
nl: (concept)

en: Invoice not found.
nl: Factuur niet gevonden.

en: This invoice is in draft status and cannot be paid yet. Please contact support or wait for it to be finalized.
nl: Deze factuur heeft de conceptstatus en kan nog niet worden betaald. Neem contact op met support of wacht tot deze definitief is.

en: Live & Test Mode
nl: Live- & Testmodus

en: The renewal date should be greater than or equal to the subscription end date.
nl: De verlengdatum moet groter of gelijk zijn aan de einddatum van het abonnement.

en: The memo is too long. Please enter a shorter memo. Maximum allowed length is 1000 characters.
nl: De memo is te lang. Voer een kortere memo in. De maximaal toegestane lengte is 1000 tekens.

en: The footer is too long. Please enter a shorter footer. Maximum allowed length is 1000 characters.
nl: De footer is te lang. Voer een kortere footer in. De maximaal toegestane lengte is 1000 tekens.

en: The due date must be greater than or equal to the issue date.
nl: De vervaldatum moet groter of gelijk zijn aan de uitgiftedatum.

note: translators: %1$s Link open tag, %2$s: Link close tag.
en: To ensure a smooth update, please %1$sbackup your site%2$s before proceeding. For the safest experience, perform the update in a staging environment first. This helps prevent any unexpected issues and ensures your site remains up and running smoothly.
nl: Om ervoor te zorgen dat de update soepel verloopt, maakt %1$s een back-up van uw site%2$s voordat je doorgaat. Voor de veiligheid voer je de update eerst uit in een testomgeving. Dit helpt onverwachte problemen te voorkomen en zorgt ervoor dat je site soepel blijft werken.

en: Issued
nl: Uitgegeven

en: No products selected. Please choose at least one product to delete.
nl: Geen producten geselecteerd. Kies ten minste één product om te verwijderen.

en: Due
nl: Op

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by mode
nl: Filter op modus

en: Invoice checkout not found.
nl: Factuur niet gevonden.

en: Please create the invoice first.
nl: Maak eerst de factuur.

note: translators: %s is the name.
en: The name "%s" is already taken. Please choose a different name.
nl: De naam "%s" is niet beschikbaar. Kies een andere naam.

en: View Payment Page
nl: Betaalpagina Bekijken

en: No longer available
nl: Niet meer beschikbaar

en: Item no longer available
nl: Artikel niet langer beschikbaar

en: Options no longer available
nl: Opties niet langer beschikbaar

en: Price has changed
nl: Prijs is gewijzigd

en: Out of stock
nl: Niet in voorraad

en: Exceeds purchase limit
nl: Overschrijdt aankooplimiet

en: One or more items in your cart exceed the purchase limit. Please adjust the quantity or remove the item to proceed with the checkout.
nl: Eén of meer artikelen in je winkelwagen overschrijden de aankooplimiet. Pas de hoeveelheid aan of verwijder het artikel om verder te gaan met betalen.

en: One of the items on cart is out of stock. Please review and try again.
nl: Eén van de artikelen in de winkelwagen is niet in voorraad. Controleer en probeer het opnieuw.

en: One of the items on cart has changed. Please review and try again.
nl: Eén van de items in de winkelmand is gewijzigd. Controleer en probeer het opnieuw.

en: One of the items on cart is no longer available. Please review and try again.
nl: Een van de artikelen in de winkelmand is niet langer beschikbaar. Controleer en probeer het opnieuw.

en: One or more items in your cart is no longer available. Please update your cart and try again.
nl: Een of meer artikelen in je winkelmandzijn niet langer beschikbaar. Werk je winkelwmand bij en probeer het opnieuw.

en: The price of one of the items on cart has changed. Please review and try again.
nl: De prijs van één van de artikelen in de winkelmand is gewijzigd. Controleer en probeer het opnieuw.

en: Edit Upsell
nl: Upsell bewerken

en: Edit License
nl: Bewerk licentie

[ctx: block title]
en: Address
nl: Adres

en: Affiliate commission already exists for this product. Please choose a different product.
nl: Er bestaat al een affiliate commissie voor dit product. Kies een ander product.

note: translators: %d is the number of days.
en: %d Day | %d Days
nl[0]: %d Dag
nl[1]: %d Dagen

[ctx: Template name]
en: Checkout
nl: Betalen

en: More Options
nl: Meer Opties

en: test mode
nl: testmodus

en: live mode
nl: live modus

en: Live Mode
nl: Live Modus

en: Completed
nl: Voltooid

en: Commission Amount
nl: Commissiebedrag

en: Expires on
nl: Verloopt op

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Clicks
nl: Klikken

en: Commission
nl: Commissie

note: translators: minimum amount for processor.
en: The minimum order amount for the processor is %s.
nl: Het minimale orderbedrag voor de betalingsverwerker is %s.

[ctx: block title]
en: Upsell Title
nl: Upsell Titel

[ctx: block title]
en: Upsell Totals
nl: Upsell Totalen

[ctx: block title]
en: Upsell Submit Button
nl: Upsell Verzendknop

[ctx: block keyword]
en: thanks
nl: dankjewel

en: Affiliates
nl: Affiliate marketing

en: Special Offer
nl: Speciale Aanbieding

[ctx: SureCart Upsell]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Add new SureCart Upsell
nl: Nieuwe SureCart Upsell Toevoegen

en: Payment method not found.
nl: Betaalmethode niet gevonden.

en: All SureCart Upsells
nl: Alle SureCart Upsells

en: The slide-out cart template.
nl: Template van de slide-out winkelmand.

[ctx: Template name]
en: Cart
nl: Winkelmand

en: Open
nl: Openstaand

[ctx: block variation description]
en: Add a button to buy the product.
nl: Voeg een knop toe om het product te kopen.

[ctx: block description]
en: Add a buy now or add to cart button.
nl: Voeg een direct kopen of aan winkelmand toevoegen knop toe.

[ctx: block variation title]
en: Add To Cart Button
nl: Aan Winkelmand Toevoegen Knop

[ctx: block variation title]
en: Buy Now Button
nl: Koop Nu Knop

en: You cannot enable abandoned checkouts until you have updated your business contact address. Please add an address to your store branding.
nl: Je kunt afgebroken bestellingen pas inschakelen nadat je je zakelijke contactadres hebt bijgewerkt. Voeg een adres toe aan je winkelgegevens.

en: Ensure result set excludes specific license IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultatenset specifieke licentie-ID's uitsluit.

[ctx: block keyword]
en: tax
nl: belasting

[ctx: block keyword]
en: shipping
nl: verzending

[ctx: block title]
en: Phone
nl: Telefoon

[ctx: block keyword]
en: phone
nl: telefoon

[ctx: block keyword]
en: quantity
nl: hoeveelheid

[ctx: block keyword]
en: collections
nl: collecties

[ctx: block title]
en: Product Collections
nl: Product Collecties

[ctx: block keyword]
en: description
nl: omschrijving

[ctx: block title]
en: First Name
nl: Voornaam

[ctx: block title]
en: Last Name
nl: Achternaam

[ctx: block title]
en: Order Bumps
nl: Kassakoopjes

[ctx: block description]
en: Display your order bumps.
nl: Kassakoopjes weergeven.

[ctx: block keyword]
en: confirm
nl: bevestigen

[ctx: block keyword]
en: thank you
nl: dankjewel

[ctx: block keyword]
en: customer
nl: klant

[ctx: block keyword]
en: address
nl: adres

[ctx: block keyword]
en: name
nl: naam

[ctx: block description]
en: A Product collection page for SureCart
nl: Een Productcollectie pagina voor SureCart

[ctx: block title]
en: Name Your Own Price
nl: Noem je Eigen Prijs

[ctx: block title]
en: Cart Menu Icon
nl: Winkelmand Menu Icoon

[ctx: block keyword]
en: collection
nl: collectie

[ctx: block keyword]
en: category
nl: categorie

[ctx: block keyword]
en: archive
nl: archief

en: All Products
nl: Alle Producten

[ctx: block variation description]
en: Add a button to add the product to the cart.
nl: Voeg een knop toe om het product aan de winkelmand toe te voegen.

[ctx: block title]
en: Add To Cart Button
nl: Aan Winkelmand Toevoegen Knop

[ctx: block keyword]
en: amount
nl: bedrag

[ctx: block title]
en: Amounts
nl: Bedragen

[ctx: block title]
en: Bump Discount
nl: Korting Kassakoopje

[ctx: block keyword]
en: bump
nl: kassakoopje

[ctx: block keyword]
en: buy
nl: koop

[ctx: block title]
en: Buy Button
nl: Koop Knop

[ctx: block title]
en: Card
nl: Kaart

[ctx: block keyword]
en: card
nl: kaart

[ctx: block title]
en: Cart
nl: Winkelmand

[ctx: block title]
en: Cart Bump Line Item
nl: Regelitem Kassakoopje

[ctx: block title]
en: Cart Coupon
nl: Winkelmand Kortingscode

[ctx: block title]
en: Cart Header
nl: Winkelmand Header

[ctx: block title]
en: Cart Items
nl: Winkelmand Artikelen

[ctx: block title]
en: Cart Message
nl: Winkelmand Bericht

[ctx: block title]
en: Cart Subtotal
nl: Winkelmand Subtotaal

[ctx: block title]
en: Cart Submit Button
nl: Winkelmand Verzendknop

en: View Details
nl: Bekijk Details

[ctx: block keyword]
en: coupon
nl: kortingscode

[ctx: block title]
en: Coupon
nl: Kortingscode

[ctx: block title]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: block keyword]
en: password
nl: wachtwoord

[ctx: block keyword]
en: totals
nl: totalen

[ctx: block title]
en: Totals
nl: Totalen

[ctx: block keyword]
en: text
nl: tekst

[ctx: block title]
en: Text Field
nl: Tekst Invoerveld

[ctx: block title]
en: Textarea
nl: Tekstgebied

[ctx: block keyword]
en: textarea
nl: tekstgebied

[ctx: block keyword]
en: button
nl: knop

[ctx: block title]
en: Donation Amount
nl: Donatiebedrag

[ctx: block keyword]
en: price
nl: prijs

[ctx: block description]
en: The cart menu icon that shows your cart quantity.
nl: Het winkelmand-menu icoon dat het aantal items in de winkelmand toont.

[ctx: block keyword]
en: checkout
nl: betalen

[ctx: block title]
en: Checkout Form
nl: Betaalformulier

[ctx: block keyword]
en: subtotal
nl: subtotaal

[ctx: block keyword]
en: summary
nl: samenvatting

[ctx: block title]
en: Tax Line Item
nl: BTW Regelitem

[ctx: block keyword]
en: total
nl: totaal

[ctx: block title]
en: VAT or Tax ID Input
nl: BTW of Belasting ID Input

[ctx: block title]
en: Customer Shipping and Tax Address
nl: Verzend en Belastingadres van de Klant

[ctx: block title]
en: Customer Billing Details
nl: Factuurgegevens Klant

[ctx: block description]
en: Displays the customers billing details.
nl: Toont de factuurdetails van de klant.

[ctx: block description]
en: Lets the customer update payment methods.
nl: Laat de klant betaalmethoden bijwerken.

[ctx: block title]
en: Customer Payment Methods
nl: Betaalmethoden van Klant

[ctx: block title]
en: Button
nl: Knop

note: translators: number of months
en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

note: translators: Coupon % off.
en: %d%% off
nl: %d %% korting

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
nl: %s geleden

note: translators: attribute.
en: %s can't be blank.
nl: %s mag niet leeg zijn.

en: A limit on the number of items to be returned, between 1 and 100.
nl: Een limiet op het aantal te retourneren artikelen, tussen 1 en 100.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Angolan Kwanza
nl: Angolese Kwanza

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Bermudian Dollar
nl: Bermuda Dollar

en: Bolivian Boliviano
nl: Boliviaanse Boliviano

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse Real

en: Bulgarian Lev
nl: Bulgaarse Lev

note: translators: Customer name.
en: By %s
nl: Door %s

en: Cambodian Riel
nl: Cambodjaanse Riel

en: Can't be blank.
nl: Mag niet leeg zijn.

en: Can't be empty.
nl: Kan niet leeg zijn.

en: Comorian Franc
nl: Comorese Frank

en: Congolese Franc
nl: Congolese Frank

en: Costa Rican Colón
nl: Costa Ricaanse Colon

en: Could not complete the request. Please try again.
nl: Kan het verzoek niet voltooien. Probeer het opnieuw.

en: Created at timestamp
nl: Gemaakt op tijdstempel

en: Download
nl: Downloaden

en: Enable access to a BuddyBoss Group.
nl: Toegang tot een BuddyBoss-groep inschakelen.

en: Enable access to a LearnDash course.
nl: Toegang tot een LearnDash-cursus inschakelen.

en: Enable access to a LearnDash group.
nl: Toegang tot een LearnDash-groep inschakelen.

en: Enable access to a LifterLMS course.
nl: Toegang tot een LifterLMS-cursus inschakelen.

en: Enable access to a MemberPress membership.
nl: Toegang tot een MemberPress-lidmaatschap inschakelen.

en: Enable access to a TutorLMS course.
nl: Toegang tot een TutorLMS-cursus inschakelen.

en: Ethiopian Birr
nl: Ethiopische Birr

en: Expired
nl: Verlopen

en: Form ID is invalid.
nl: Formulier-ID is ongeldig.

en: Form ID is required.
nl: Formulier-ID is vereist.

en: Forms
nl: Formulieren

en: Georgian Lari
nl: Georgische Lari

en: Honduran Lempira
nl: Hondurese Lempira

en: Inactive
nl: Inactief

en: Indonesian Rupiah
nl: Indonesische Roepia

en: Invalid verification code
nl: Ongeldige verificatie code

en: Invalid.
nl: Ongeldig.

en: Invoice
nl: Factuur

en: Israeli New Sheqel
nl: Israëlische Nieuwe Shekel

en: It is expired.
nl: Het is verlopen.

en: It is not a valid hex color.
nl: Het is geen geldige hexadecimale kleur.

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Just one last step!
nl: Nog een laatste stap!

en: Kazakhstani Tenge
nl: Kazachstaanse Tenge

en: Key
nl: Sleutel

en: Kyrgyzstani Som
nl: Kirgizische Som

en: LearnDash Course
nl: LearnDash-cursus

en: LearnDash Group
nl: LearnDash-groep

en: LearnDash Groups
nl: LearnDash-groepen

en: License
nl: Licentie

en: LifterLMS Course
nl: LifterLMS-cursus

en: Login
nl: Log in

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Malawian Kwacha
nl: Malawische Kwacha

en: Maldivian Rufiyaa
nl: Maldivische Rufiyaa

en: Mauritanian Ouguiya
nl: Mauritaanse Ouguiya

en: MemberPress Membership
nl: MemberPress Lidmaatschap

en: Membership Access
nl: Lidmaatschap Toegang

en: Mode
nl: modus

en: Moldovan Leu
nl: Moldavische Leu

en: Mongolian Tögrög
nl: Mongoolse Tögrög

en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Must be accepted.
nl: Moet geaccepteerd worden.

en: Must be an integer
nl: Moet een geheel getal zijn

en: Must be blank
nl: Moet leeg zijn

en: Must be larger.
nl: Moet groter zijn.

en: Must be smaller.
nl: Moet kleiner zijn.

en: Name your own price
nl: Noem je eigen prijs

en: Nicaraguan Córdoba
nl: Nicaraguaanse Córdoba

en: Nigerian Naira
nl: Nigeriaanse Naira

en: No code specified
nl: Geen code opgegeven

en: No customers found.
nl: Geen klanten gevonden.

en: No licenses found.
nl: Geen licenties gevonden.

en: No price
nl: Geen prijs

en: No product
nl: Geen product

en: Not a number
nl: Geen nummer

en: Not found.
nl: Niet gevonden.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Papua New Guinean Kina
nl: Papoea-Nieuw-Guinea Kina

en: Paraguayan Guaraní
nl: Paraguayaanse Guaraní

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: Performance
nl: Prestatie

en: Peruvian Sol
nl: Peruaanse Sol

en: Placed By
nl: Geplaatst door

en: Previous Product ID
nl: Vorige product-ID

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Product archived.
nl: Product gearchiveerd.

en: Search Invoices
nl: Facturen zoeken

en: The unique identifier for this activation. For example a URL, a machine fingerprint, etc.
nl: De unieke identificatie voor deze activering. Bijvoorbeeld een URL, een machinevingerafdruk, enz.

en: This discount code does not apply to this currency.
nl: Deze kortingscode is niet van toepassing op deze valuta.

en: max count reached
nl: max aantal bereikt

en: Save
nl: Opslaan

en: Update Password
nl: Wachtwoord bijwerken

en: Fulfillment
nl: Orderafhandeling

[ctx: collection-page-slug]
en: collections
nl: collecties

en: Product Collections
nl: Product Collecties

en: Collections
nl: Collecties

en: Product Page
nl: Productpagina

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Unavailable For Purchase
nl: Niet beschikbaar om te kopen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Once
nl: Eenmalig

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Customer Area
nl: Klantomgeving

en: Custom Forms
nl: Formulieren

en: Design & Branding
nl: Ontwerp & Huisstijl

en: Shipping
nl: Verzending

en: Subscription Saver
nl: Abonnementenbehoud

en: Sold Out
nl: Uitverkocht

en: Free
nl: Gratis

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: (one time)
nl: (eenmalig)

en: No Product
nl: Geen Product

en: Plans
nl: Abonnementen

en: Billing
nl: Facturatie

en: All
nl: Alle

en: This product is out of stock.
nl: Dit product is niet in voorraad.

en: This email is already in use.
nl: Dit emailadres is al in gebruik.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Add to menu
nl: Voeg toe aan menu

note: translators: Represents the title of a user's custom template in the Site Editor, where %s is the author's name, e.g. "Author: Jane Doe".
en: Product Collection: %s
nl: Product Collectie: %s

en: Terms
nl: Algemene Voorwaarden

en: Coupon Applied
nl: Kortingscode Toegepast

en: Coupons
nl: Kortingscodes

note: translators: number of days.
en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

note: translators: number of yearls
en: %d year | %d years
nl[0]: %d jaar
nl[1]: %d jaren

en: Shop
nl: Winkel

en: Shop Page
nl: Winkelpagina

en: The email address that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl: Het emailadres dat aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, etc.

en: must be at least 12 hours between emails
nl: moet minimaal 12 uur tussen emails zitten

en: Products
nl: Producten

en: Pricing
nl: Prijzen

en: One-Time
nl: Eenmalig

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden.

en: Carts list
nl: Winkelmanden lijst

en: Add To Cart
nl: Aan Winkelmand Toevoegen

en: Cart
nl: Winkelmand

[ctx: Cart title]
en: Cart
nl: Winkelmand

en: Cart published privately.
nl: Winkelmand privé gepubliceerd.

en: Cart published.
nl: Winkelmand gepubliceerd.

en: Cart reverted to draft.
nl: Winkelmand teruggezet naar concept.

en: Cart scheduled.
nl: Winkelmand gepland.

en: Edit Cart
nl: Winkelmand bewerken

note: translators: attribute.
en: %s is not available with subscriptions.
nl: %s is niet beschikbaar met abonnementen.

en: Activate
nl: Activeren

en: Amount
nl: Aantal

en: Active
nl: Actief

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Customer
nl: Klant

en: Edit Subscription
nl: Abonnement bewerken

note: translators: number of months.
en: For %d months
nl: Voor %d maanden

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Invoices
nl: Facturen

en: No discount.
nl: Geen korting.

en: No name provided
nl: Geen naam opgegeven

en: None
nl: Geen

en: Order
nl: Bestelling

en: Plan
nl: Abonnement

en: Price
nl: Prijs

en: Product or subscription is purchased
nl: Product of abonnement is gekocht

en: Restore
nl: Herstellen

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Search Subscriptions
nl: Zoek Abonnementen

en: Select comment
nl: Selecteer opmerking

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription plan changed
nl: Abonnement gewijzigd

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Test Mode
nl: Testmodus

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Total
nl: Totaal

note: translators: number of days.
en: day | %d days
nl[0]: dag
nl[1]: %d dagen

note: translators: number of months
en: month | %d months
nl[0]: maand
nl[1]: %d maanden

note: translators: number of weeks.
en: week | %d weeks
nl[0]: week
nl[1]: %d weken

note: translators: used as in time period: "for 3 months"
en: for
nl: voor

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Percent Off
nl: Procent korting

note: translators: attribute.
en: %s must be a number.
nl: %s moet een getal zijn.

en: + %d more
nl: + %d meer

note: translators: attribute.
en: %s is no longer purchasable.
nl: %s kan niet meer worden gekocht.

note: translators: field name. translators: attribute.
en: %s is invalid.
nl: %s is ongeldig.

note: translators: attribute.
en: %s is too high.
nl: %s is te hoog.

en: A specific product id.
nl: Een specifiek product-ID.

en: A specific product name.
nl: Een specifieke productnaam.

en: Help
nl: Hulp

en: Product Name
nl: Productnaam

en: The name of this activation.
nl: De naam van deze activatie.

en: The pattern name.
nl: Naam van het patroon.

en: Surinamese Dollar
nl: Surinaamse Dollar

en: Panamanian Balboa
nl: Panamese Balboa

en: Name
nl: Naam

en: BuddyBoss Group
nl: BuddyBoss-groep

en: must be 15 minutes or more
nl: moet 15 minuten of langer zijn

en: must be less than 1 week
nl: moet korter zijn dan 1 week

en: Your postal code is not valid.
nl: Je postcode is niet geldig.

en: Your session expired - please try again.
nl: Je sessie is verlopen - probeer het opnieuw.

en: Zambian Kwacha
nl: Zambiaanse Kwacha

en: You can only apply this offer once.
nl: Je kunt deze aanbieding maar één keer toepassen.

en: You cannot add a one-time product to a subscription.
nl: U kunt geen eenmalig product toevoegen aan een abonnement.

en: You cannot delete this media item because it is currently being used.
nl: U kunt dit media-item niet verwijderen omdat het momenteel in gebruik is.

en: You must first purchase something to access your dashboard.
nl: Je moet eerst iets kopen om toegang te krijgen tot het dashboard.

en: Your API key is incorrect. Please double-check it is correct and update it.
nl: Je API-sleutel is onjuist. Controleer of het correct is en werk het bij.

en: Whether or not customers can change subscription quantities from the customer portal.
nl: Of klanten abonnementshoeveelheden wel of niet kunnen wijzigen vanuit het klantenportaal.

en: Whether or not customers can make subscription changes from the customer portal.
nl: Of klanten abonnementswijzigingen kunnen doorvoeren vanuit het klantenportaal.

en: Whether or not this bump is currently enabled and being shown to customers.
nl: Of dit kassakoopje momenteel is ingeschakeld en aan klanten wordt getoond.

en: Wrong length.
nl: Verkeerde lengte.

en: Yemeni Rial
nl: Jemenitische Rial

en: Use JavaScript ESM Loader
nl: Gebruik JavaScript ESM Loader

note: translators: coupon expiration date.
en: Valid until %s
nl: Geldig tot %s

note: translators: Version number.
en: Version %s
nl: Versie %s

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Upgrade behavior. Either pending or immediate.
nl: Upgrade gedrag. Ofwel in afwachting of onmiddellijk.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Uninstall
nl: Verwijderen

en: TutorLMS Course
nl: TutorLMS-cursus

en: Type of object (Settings)
nl: Type object (Instellingen)

en: Type of object (bump)
nl: Type object (kassakoopje)

en: This user is already linked to a customer.
nl: Deze gebruiker is al gekoppeld aan een klant.

en: This user is not a customer.
nl: Deze gebruiker is geen klant.

en: Too long.
nl: Te lang.

en: Too short.
nl: Te kort.

en: Are you sure you want to archive this product? This will be unavailable for purchase.
nl: Weet je zeker dat u dit product wilt archiveren? Dit zal niet beschikbaar zijn voor aankoop.

en: Are you sure you want to restore this coupon? This will be be available to purchase.
nl: Weet je zeker dat je deze kortingscode wilt herstellen? Deze zal te koop zijn.

en: Are you sure you want to restore this product? This will be be available to purchase.
nl: Weet je zeker dat je dit product wilt herstellen? Deze zal te koop zijn.

en: Bumps
nl: Kassakoopjes

en: Cache cleared.
nl: Cache gewist.

en: Cart updated.
nl: Winkemand bijgewerkt.

[ctx: post type general name]
en: Carts
nl: Winkelmanden

en: Carts list navigation
nl: Winkelmanden lijstnavigatie

en: Clear Account Cache
nl: Accountcache wissen

en: Connection
nl: Verbinding

en: Coming soon...
nl: Binnenkort beschikbaar...

en: Connection Settings
nl: Verbindingsinstellingen

en: Connection Details
nl: Verbindingsdetails

en: Custom amount
nl: Aangepast bedrag

en: Danish Krone
nl: Deense kroon

en: Customers
nl: Klanten

en: Customer Dashboard
nl: Klanten dashboard

en: Date
nl: Datum

en: Delete permanently
nl: Permanent verwijderen

note: translators: %d is the number of other prices.
en:  and %d other price. |  and %d other prices.
nl[0]:  en %d andere prijs.
nl[1]:  en %d andere prijzen.

en: Method
nl: Methode

en: Integrations
nl: Integraties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Comment
nl: Opmerking

[ctx: comment]
en: Mark as spam
nl: Markeer als spam

[ctx: comment]
en: Not spam
nl: Geen spam

en: Store URL
nl: Winkel URL

en: Donation
nl: Donatie

en: Store Settings
nl: Winkel Instellingen

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Paid
nl: Betaald

en: Failed to save coupon.
nl: Kan kortingscode niet opslaan.

en: Failed
nl: Niet gelukt

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: It is archived.
nl: Het is gearchiveerd.

en: Only return objects that belong to the given product groups.
nl: Retourneer alleen artikelen die behoren tot de opgegeven productgroepen.

en: Upgrade Groups
nl: Upgradegroepen

en: Order Bumps
nl: Kassakoopjes

en: No order bumps found.
nl: Geen kassakoopjes gevonden.

en: Un-Archive
nl: Herstel

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Sent
nl: Verstuurd

en: Licenses
nl: Licenties

en: Purchase
nl: Aankoop

en: Revoked
nl: Ingetrokken

en: Edit Product
nl: Product bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Your email address
nl: Jouw emailadres

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Sign in to your account
nl: Log in op je account

en: Update Account Details
nl: Accountgegevens bijwerken

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Description
nl: Beschrijving

note: translators: Coupon % off. Translators: Percent off.
en: %1d%% off
nl: %1d%% korting

en: Simple
nl: Simpel

en: Full Page
nl: Volledige Pagina

en: You have already set up your store.
nl: Je hebt je winkel al ingesteld.

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Checkout
nl: Betalen

[ctx: post type singular name]
en: Checkout Form
nl: Betaalformulier

en: Checkout Form
nl: Betaalformulier

en: Checkout Form published privately.
nl: Betaalformulier privé gepubliceerd.

en: Checkout Form reverted to draft.
nl: Betaalformulier teruggezet naar concept.

en: Checkout Form updated.
nl: Betaalformulier bijgewerkt.

[ctx: post type general name]
en: Checkout Forms
nl: Betaalformulieren

en: The customer for the checkout.
nl: De klant voor de betaling.

en: View Checkout
nl: Bekijk Betalen

[ctx: Cart]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Add new Cart
nl: Nieuwe Winkelmand Toevoegen

en: All Carts
nl: Alle Winkelmanden

en: Add User Role
nl: Gebruikersrol Toevoegen

[ctx: Form slug]
en: checkout
nl: betalen

[ctx: Checkout Form]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Cancellation Reason
nl: Reden Annulering

[ctx: Form title]
en: Checkout
nl: Betalen

en: Unapprove
nl: Goedkeuring intrekken

en: Your email and cart are saved so we can send email reminders about this order.
nl: Je email en winkelmand worden opgeslagen, zodat we email-herinneringen over deze bestelling kunnen sturen.

en: Checkout Form scheduled.
nl: Betaalformulier gepland.

en: Checkout Forms list
nl: Lijst met Betaalformulieren

en: Checkout Form published.
nl: Betaalformulier gepubliceerd.

en: Taxes
nl: Belastingen

en: View Customer
nl: Bekijk Klant

en: Remaining Payments
nl: Resterende Betalingen

en: Create
nl: Aanmaken

en: View Order
nl: Bekijk Bestelling

en: Total Due
nl: Totaal te Betalen

en: View
nl: Bekijken

note: translators: number of weeks.
en: %d week | %d weeks
nl[0]: %d week
nl[1]: %d weken

en: All Checkout Forms
nl: Alle Betaalformulieren

en: Complete Installation
nl: Volledige Installatie

en: View Cart
nl: Bekijk Winkelmand

en: View Checkout Form
nl: Bekijk het Betaalformulier

en: View Product
nl: Bekijken Product

en: What are Upgrade Groups?
nl: Wat zijn Upgrade Groepen?

note: translators: number of yearls
en: year | %d years
nl[0]: jaren
nl[1]: %d jaar

en: Update Your Connection
nl: Werk de verbinding bij

en: Orders & Receipts
nl: Bestellingen & Ontvangstbewijzen

en: The default footer for invoices and receipts.
nl: De standaardvoettekst voor facturen en ontvangstbewijzen.

en: The default memo for invoices and receipts.
nl: De standaardmemo voor facturen en ontvangstbewijzen.

en: The default footer that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
nl: De standaardvoettekst die wordt weergegeven op alle orderoverzichten (o.a. facturen en ontvangstbewijzen.

en: Store Checkout
nl: Betaalpagina van Winkel

en: Data Export
nl: Gegevens Exporteren

en: Edit Customer
nl: Klant bewerken

en: Email Sent
nl: Email Verzonden

en: Plan Status
nl: Status Abonnement

en: Save Settings
nl: Instellingen Opslaan

en: Plugin Settings
nl: Plug-in Instellingen

en: No customer ID or email provided.
nl: Geen klant-ID of email opgegeven.

en: There is no account with that username or email address.
nl: Er is geen account met die gebruikersnaam of emailadres.

en: Course Access
nl: Cursus Toegang

en: Enter An Amount
nl: Vul een bedrag in

en: Complete Signup
nl: Rond de Aanmelding af

en: Edit Checkout Form
nl: Betaalformulier bewerken

en: Add new Checkout Form
nl: Voeg een nieuw Betaalformulier toe

en: Filter checkout forms list
nl: Filter de lijst met betaalformulieren

en: Checkout Forms list navigation
nl: Lijstnavigatie Betaalformulieren

en: Get started by creating your first product or creating a new checkout form.
nl: Ga aan de slag door je eerste product of een nieuw betaalformulier aan te maken.

en: New Checkout Form
nl: Nieuw Betaalformulier

en: No checkout forms found.
nl: Geen betaalformulieren gevonden.

en: No checkout forms found in Trash.
nl: Geen betaalformulieren gevonden in Prullenbak.

en: Search Checkout Forms
nl: Zoek betaalformulieren

en: (GMT-01:00) Azores
nl: (GMT-01:00) Azoren

en: (GMT-01:00) Cape Verde Is.
nl: (GMT-01:00) Kaapverdië Is.

en: (GMT-02:00) Mid-Atlantic
nl: (GMT-02:00) Midden-Atlantische Oceaan

en: (GMT-03:00) Brasilia
nl: (GMT-03:00) Brazilië

en: (GMT-03:00) Greenland
nl: (GMT-03:00) Groenland

en: (GMT-04:00) Atlantic Time (Canada)
nl: (GMT-04:00) Atlantische tijd (Canada)

en: (GMT-05:00) America/Detroit
nl: (GMT-05:00) Amerika/Detroit

en: (GMT-05:00) America/Indiana/Marengo
nl: (GMT-05:00) Amerika/Indiana/Marengo

en: (GMT-05:00) America/Indiana/Petersburg
nl: (GMT-05:00) Amerika/Indiana/Petersburg

en: (GMT-05:00) America/Indiana/Vevay
nl: (GMT-05:00) Amerika/Indiana/Vevay

en: (GMT-05:00) America/Indiana/Vincennes
nl: (GMT-05:00) Amerika/Indiana/Vincennes

en: (GMT-05:00) America/Indiana/Winamac
nl: (GMT-05:00) Amerika/Indiana/Winamac

en: (GMT-05:00) America/Kentucky/Louisville
nl: (GMT-05:00) Amerika/Kentucky/Louisville

en: (GMT-05:00) America/Kentucky/Monticello
nl: (GMT-05:00) Amerika/Kentucky/Monticello

en: (GMT-05:00) Eastern Time (US & Canada)
nl: (GMT-05:00) Eastern Time (VS en Canada)

en: (GMT-05:00) Indiana (East)
nl: (GMT-05:00) Indiana (Oost)

en: (GMT-06:00) America/Indiana/Knox
nl: (GMT-06:00) Amerika/Indiana/Knox

en: (GMT-06:00) America/Indiana/Tell_City
nl: (GMT-06:00) Amerika/Indiana/Tell_City

en: (GMT-06:00) America/Menominee
nl: (GMT-06:00) Amerika/Menominee

en: (GMT-06:00) America/North_Dakota/Beulah
nl: (GMT-06:00) Amerika/North_Dakota/Beulah

en: (GMT-06:00) America/North_Dakota/Center
nl: (GMT-06:00) Amerika/North_Dakota/Center

en: (GMT-06:00) America/North_Dakota/New_Salem
nl: (GMT-06:00) Amerika/Noord_Dakota/Nieuw_Salem

en: (GMT-06:00) Central America
nl: (GMT-06:00) Midden-Amerika

en: (GMT-06:00) Central Time (US & Canada)
nl: (GMT-06:00) Central Time (VS en Canada)

en: (GMT-06:00) Mexico City
nl: (GMT-06:00) Mexico-Stad

en: (GMT-07:00) America/Boise
nl: (GMT-07:00) Amerika/Boise

en: (GMT-07:00) Mazatlan
nl: (GMT-07:00) Mazatlán

en: (GMT-07:00) Mountain Time (US & Canada)
nl: (GMT-07:00) Bergtijd (VS en Canada)

en: (GMT-08:00) Pacific Time (US & Canada)
nl: (GMT-08:00) Pacific Time (VS en Canada)

en: (GMT-09:00) America/Anchorage
nl: (GMT-09:00) Amerika/Anchorage

en: (GMT-09:00) America/Metlakatla
nl: (GMT-09:00) Amerika/Metlakatla

en: (GMT-09:00) America/Nome
nl: (GMT-09:00) Amerika/Nome

en: (GMT-09:00) America/Sitka
nl: (GMT-09:00) Amerika/Sitka

en: (GMT-09:00) America/Yakutat
nl: (GMT-09:00) Amerika/Yakutat

en: (GMT-10:00) America/Adak
nl: (GMT-10:00) Amerika/Adak

en: (GMT-10:00) Hawaii
nl: (GMT-10:00) Hawaï

en: (GMT-11:00) American Samoa
nl: (GMT-11:00) Amerikaans-Samoa

en: (GMT-11:00) Midway Island
nl: (GMT-11:00) Midway-eiland

en: (GMT-12:00) International Date Line West
nl: (GMT-12:00) Internationale datumgrens west

en: (GMT+00:00) Lisbon
nl: (GMT+00:00) Lissabon

en: (GMT+00:00) London
nl: (GMT+00:00) Londen

en: (GMT+00:00) UTC
nl: (GMT+00:00) GMT

en: (GMT+01:00) Belgrade
nl: (GMT+01:00) Belgrado

en: (GMT+01:00) Berlin
nl: (GMT+01:00) Berlijn

en: (GMT+01:00) Brussels
nl: (GMT+01:00) Brussel

en: (GMT+01:00) Budapest
nl: (GMT+01:00) Boedapest

en: (GMT+01:00) Copenhagen
nl: (GMT+01:00) Kopenhagen

en: (GMT+01:00) Paris
nl: (GMT+01:00) Parijs

en: (GMT+01:00) Prague
nl: (GMT+01:00) Praag

en: (GMT+01:00) Vienna
nl: (GMT+01:00) Wenen

en: (GMT+01:00) Warsaw
nl: (GMT+01:00) Warschau

en: (GMT+01:00) West Central Africa
nl: (GMT+01:00) West-Centraal-Afrika

en: (GMT+01:00) Zurich
nl: (GMT+01:00) Zürich

en: (GMT+02:00) Athens
nl: (GMT+02:00) Athene

en: (GMT+02:00) Bucharest
nl: (GMT+02:00) Boekarest

en: (GMT+02:00) Cairo
nl: (GMT+02:00) Caïro

en: (GMT+02:00) Jerusalem
nl: (GMT+02:00) Jeruzalem

en: (GMT+02:00) Kyiv
nl: (GMT+02:00) Kiev

en: (GMT+03:00) Baghdad
nl: (GMT+03:00) Bagdad

en: (GMT+03:00) Istanbul
nl: (GMT+03:00) Istanboel

en: (GMT+03:00) Kuwait
nl: (GMT+03:00) Koeweit

en: (GMT+03:00) Moscow
nl: (GMT+03:00) Moskou

en: (GMT+03:00) Riyadh
nl: (GMT+03:00) Riyad

en: (GMT+03:00) St. Petersburg
nl: (GMT+03:00) Sint-Petersburg

en: (GMT+03:30) Tehran
nl: (GMT+03:30) Teheran

en: (GMT+04:00) Baku
nl: (GMT+04:00) Bakoe

en: (GMT+04:00) Muscat
nl: (GMT+04:00) Masqat

en: (GMT+04:00) Yerevan
nl: (GMT+04:00) Jerevan

en: (GMT+04:30) Kabul
nl: (GMT+04:30) Kaboel

en: (GMT+05:00) Ekaterinburg
nl: (GMT+05:00) Jekaterinenburg

en: (GMT+05:00) Tashkent
nl: (GMT+05:00) Tasjkent

en: (GMT+05:30) Kolkata
nl: (GMT+05:30) Calcutta

en: (GMT+05:45) Kathmandu
nl: (GMT+05:45) Katmandu

en: (GMT+07:00) Jakarta
nl: (GMT+07:00) Djakarta

en: (GMT+07:00) Krasnoyarsk
nl: (GMT+07:00) Krasnojarsk

en: (GMT+08:00) Beijing
nl: (GMT+08:00) Peking

en: (GMT+08:00) Chongqing
nl: (GMT+08:00) Tsjoengking

en: (GMT+08:00) Hong Kong
nl: (GMT+08:00) Hongkong

en: (GMT+08:00) Irkutsk
nl: (GMT+08:00) Irkoetsk

en: (GMT+09:00) Seoul
nl: (GMT+09:00) Seoel

en: (GMT+09:00) Tokyo
nl: (GMT+09:00) Tokio

en: (GMT+09:00) Yakutsk
nl: (GMT+09:00) Jakoetsk

en: (GMT+10:00) Sydney
nl: (GMT+10:00) Sidney

en: (GMT+11:00) New Caledonia
nl: (GMT+11:00) Nieuw-Caledonië

en: (GMT+11:00) Solomon Is.
nl: (GMT+11:00) Salomo Is.

en: (GMT+12:00) Kamchatka
nl: (GMT+12:00) Kamtsjatka

en: (GMT+13:00) Nuku&#39;alofa
nl: (GMT+13:00) Nuku'alofa

en: Australian Dollar
nl: Australische Dollar

en: New Cart
nl: Nieuwe Winkelmand

en: Published In
nl: Gepubliceerd In

en: Search Carts
nl: Zoek Winkelmanden

en: Api token
nl: Api-token

en: Api Token
nl: Api-Token

[ctx: post type singular name]
en: Cart
nl: Winkelmand

[ctx: Cart slug]
en: cart
nl: winkelmand

en: Toggle Product Archive
nl: Toggle Productarchief

en: The reply-to email address to use when sending emails to customers.
nl: Het antwoord-emailadres dat wordt gebruikt bij het verzenden van emails naar klanten.

en: Draft
nl: Concept

en: Amount Off
nl: Bedrag Af

en: Algerian Dinar
nl: Algerijnse Dinar

en: Albanian Lek
nl: Albanese Lek

note: translators: %s: User name.
en: The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
nl: De gebruikersnaam <strong> %s </strong> is niet geregistreerd op deze site. Als je niet zeker bent van je gebruikersnaam, probeer dan je emailadres.

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse Peso

en: Armenian Dram
nl: Armeense Dram

en: Aruban Florin
nl: Arubaanse Florin

en: Azerbaijani Manat
nl: Azerbeidzjaanse Manat

en: Bahamian Dollar
nl: Bahamaanse Dollar

en: Bangladeshi Taka
nl: Bengaalse Taka

en: Barbadian Dollar
nl: Barbadiaanse Dollar

en: Belarusian Ruble
nl: Wit-Russische Roebel

en: Belize Dollar
nl: Belizaanse Dollar

en: Brunei Dollar
nl: Bruneise Dollar

en: Canadian Dollar
nl: Canadese Dollar

en: Cayman Islands Dollar
nl: Kaaimaneilandse Dollar

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost-Caribische Dollar

en: Fijian Dollar
nl: Fiji Dollar

en: Guyanese Dollar
nl: Guyaanse Dollar

en: Jamaican Dollar
nl: Jamaicaanse Dollar

en: Liberian Dollar
nl: Liberiaanse Dollar

en: Namibian Dollar
nl: Namibische Dollar

en: New Taiwan Dollar
nl: Nieuwe Taiwanese Dollar

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse Dollar

en: Solomon Islands Dollar
nl: Dollar van de Salomonseilanden

en: Trinidad and Tobago Dollar
nl: Trinidad en Tobago-Dollar

en: United States Dollar
nl: Verenigde Staten Dollar

en: Burundian Franc
nl: Burundese Frank

en: Central African Cfa Franc
nl: Centraal-Afrikaanse Cfa-frank

en: Cfp Franc
nl: Cfp-Frank

en: Djiboutian Franc
nl: Djiboutiaanse Frank

en: Guinean Franc
nl: Guinese Franc

en: Rwandan Franc
nl: Rwandese Franc

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Franc

en: West African Cfa Franc
nl: West-Afrikaanse Cfa-Franc

en: British Pound
nl: Britse Pond

en: Egyptian Pound
nl: Egyptische Pond

en: Falkland Pound
nl: Falkland Pond

en: Gibraltar Pound
nl: Gibraltarees Pond

en: Lebanese Pound
nl: Libanees Pond

en: Saint Helenian Pound
nl: Sint-Heleniaans Pond

en: Chilean Peso
nl: Chileense Peso

en: Colombian Peso
nl: Colombiaanse Peso

en: Dominican Peso
nl: Dominicaanse Peso

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Peso

en: Philippine Peso
nl: Filippijnse Peso

en: Uruguayan Peso
nl: Uruguayaanse Peso

en: Cape Verdean Escudo
nl: Kaapverdische Escudo

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische Kroon

en: Icelandic Króna
nl: IJslandse Kroon

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Chinese Renminbi Yuan
nl: Chinese Renminbi-Yuan

en: Bosnia and Herzegovina Convertible Mark
nl: Bosnië en Herzegovina converteerbare Mark

en: Croatian Kuna
nl: Kroatische Kuna

en: Not Scheduled
nl: Niet ingepland

en: Invalid promotion code.
nl: Ongeldige kortingscode.

en: Promotion code
nl: Kortingscode

en: This promotion code already exists. Please archive the old code or use a different code.
nl: Deze kortingscode bestaat al. Archiveer de oude code of gebruik een andere code.

en: All Product Collections
nl: Alle Productcollecties

en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

[ctx: SureCart Product Collection]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

[ctx: SureCart Product]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: (no title)
nl: (geen titel)

note: translators: %d is the number of available stock.
en: %d Available
nl: %d Beschikbaar

en: Please double-check your prefix does not contain any spaces, underscores, dashes or special characters.
nl: Controleer nogmaals of uw voorvoegsel geen spaties, underscores, koppeltekens of speciale tekens bevat.

en: The from name to use when sending emails to customers.
nl: Naam van de afzender bij het verzenden van emails naar klanten.

[ctx: Page slug]
en: checkout
nl: betalen

[ctx: Page slug]
en: customer-dashboard
nl: klanten-dashboard

[ctx: Page slug]
en: order-confirmation
nl: orderbevestiging

en: Edit Bump
nl: Kassakoopje bewerken

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: Edit Order
nl: Bestelling bewerken

en: Indian Rupee
nl: Indiase Roepie

en: Guatemalan Quetzal
nl: Guatemalteekse Quetzal

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forint

en: Kenyan Shilling
nl: Keniaanse Shilling

en: Somali Shilling
nl: Somalische Shilling

en: Tanzanian Shilling
nl: Tanzaniaanse Shilling

en: Ugandan Shilling
nl: Oegandese Shilling

en: It is not valid or enabled.
nl: Het is niet geldig of niet ingeschakeld.

en: Macanese Pataca
nl: Macause Pataca

en: Macedonian Denar
nl: Macedonische Denar

en: Malaysian Ringgit
nl: Maleisische Ringgit

en: Mauritian Rupee
nl: Mauritiaanse Roepie

en: Moroccan Dirham
nl: Marokkaanse Dirham

en: Mozambican Metical
nl: Mozambikaanse Metical

en: Netherlands Antillean Gulden
nl: Antilliaanse Gulden

en: Myanmar Kyat
nl: Myanmarese Kyat

en: Nepalese Rupee
nl: Nepalese Roepie

en: Must be even
nl: Moet even zijn

en: Must be odd
nl: Moet oneven zijn

en: Not Found
nl: Niet Gevonden

en: Order Confirmation
nl: Orderbevestiging

en: Pakistani Rupee
nl: Pakistaanse Roepie

en: It looks like you are not yet a customer.
nl: Het lijkt erop dat je nog geen klant bent.

en: Gambian Dalasi
nl: Gambiaanse Dalasi

en: Invalid API Token
nl: Ongeldig API-Token

en: Enter your api token.
nl: Voer je API-token in.

en: Enter your API Token
nl: Voer je API-Token in

en: Add your API token to connect to SureCart.
nl: Voeg je API-token toe om verbinding te maken met SureCart.

en: Find My Api Token
nl: Vind mijn API-Token

en: Please enter an API key.
nl: Voer een API-sleutel in.

en: Update your api token to change or update the connection to SureCart.
nl: Werk je API-token bij om de verbinding met SureCart te wijzigen of bij te werken.

en: Add WordPress User Role
nl: WordPress-gebruikersrol toevoegen

en: Change your plugin uninstall settings.
nl: Wijzig je instellingen voor het verwijderen van plug-ins.

en: Completely remove all plugin data when deleted. This cannot be undone.
nl: Verwijder alle plug-in gegevens volledig wanneer ze wordt verwijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt .

en: A name for this upsell that will be visible to customers. If empty, the product name will be used.
nl: Een naam voor dit kassakoopje die zichtbaar zal zijn voor klanten. Indien leeg, wordt de productnaam gebruikt.

en: Error.
nl: Fout.

en: Files attached to the product.
nl: Bestanden gekoppeld aan het product.

en: Group Access
nl: Groepstoegang

en: Order Details
nl: Details Bestelling

en: Pending
nl: In behandeling

en: Please add at least one product.
nl: Voeg ten minste één product toe.

en: Please enter a valid tax number.
nl: Voer een geldig belastingnummer in.

en: Please fill out your address.
nl: Vul alstublieft je adres in.

en: Pay what you want
nl: Betaal wat je wilt

en: Owner data.
nl: Gegevens eigenaar.

en: Recovered
nl: Hersteld

en: Recovery Status
nl: Herstelstatus

en: Qatari Riyal
nl: Qatarese Riyal

en: Polish Złoty
nl: Poolse Zloty

en: Romanian Leu
nl: Roemeens Leu

en: Russian Ruble
nl: Russische Roebel

en: Samoan Tala
nl: Samoaanse Tala

en: São Tomé and Príncipe Dobra
nl: Sao Tomé en Principe Dobra

en: Saudi Riyal
nl: Saoedische Riyal

en: Saved.
nl: Opgeslagen.

en: Search Abanonded Orders
nl: Zoek Afgebroken Bestellingen

en: Search Coupons
nl: Zoek Coupons

en: Search Customers
nl: Zoek Klanten

en: Search Licenses
nl: Zoek Licenties

en: Create A Product
nl: Creëer Een Product

en: Create New Form
nl: Maak Een Nieuw Formulier

en: The brand color.
nl: De merkkleur.

en: The default memo that is shown on all order statements (i.e. invoices and receipts).
nl: De standaardtekst die wordt weergegeven op alle orderoverzichten (o.a. facturen en ontvangstbewijzen).

en: Product restored.
nl: Artikel hersteld.

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Select a form
nl: Selecteer een formulier

en: Select Form
nl: Selecteer Formulier

en: Serbian Dinar
nl: Servische Dinar

en: Sierra Leonean Leone
nl: Sierra Leoonse Leone

en: Search Orders
nl: Zoek Bestellingen

en: Search Products
nl: Zoek Producten

en: Thai Baht
nl: Thaise Baht

en: SureCart Status
nl: SureCart-status

[ctx: Page title]
en: Thank you!
nl: Bedankt!

en: The customer for the session.
nl: De klant voor de sessie.

en: The customer id for the order.
nl: De klant-ID voor de bestelling.

en: The discount for the session.
nl: De korting voor de sessie.

en: This coupon code is invalid.
nl: Deze kortingscode is ongeldig.

en: This coupon has expired.
nl: Deze kortingscode is verlopen.

en: This coupon is for a different currency and cannot be applied.
nl: Deze kortingscode is voor een andere valuta en kan niet worden toegepast.

en: This coupon is not valid. Please double-check it and try again.
nl: Deze kortingscode is niet geldig. Controleer het nogmaals en probeer het opnieuw.

en: This customer's most recent checkout that has been abandoned.
nl: De meest recente betaling van deze klant die is afgebroken.

en: This doesn't match
nl: Dit komt niet overeen

en: Tongan Paʻanga
nl: Tongaans Pa'anga

en: Toggle Coupon Archive
nl: Toggle Kortingscode Archief

en: Turkish Lira
nl: Turkse Lira

en: Ukrainian Hryvnia
nl: Oekraïense Hryvnia

en: Uzbekistan Som
nl: Oezbekistan Som

en: Welcome to SureCart!
nl: Welkom bij SureCart!

en: This is reserved.
nl: Dit is gereserveerd.

en: The pattern content.
nl: De patrooninhoud.

en: The pattern keywords.
nl: De patroon trefwoorden.

en: The pattern title, in human readable format.
nl: De patroontitel, in een voor mensen leesbaar formaat.

en: The price cannot be blank.
nl: De prijs mag niet blanco zijn.

en: The URL of the brand logo.
nl: De URL van het merklogo.

en: Get Help
nl: Krijg Hulp

en: Create A Form
nl: Maak Een Formulier

en: Get Subscription Saver
nl: Krijg Abonnementenbehoud

en: Subscription Saver & Insights
nl: Abonnementsbehoud & Inzichten

en: Automatically lower your subscription cancellation while making customers happy and saving more revenue with Subscription Saver.
nl: Verlaag automatisch de opzegtermijn van uw abonnement, zorg dat uw klanten tevreden zijn en bespaar meer inkomsten met Abonnementenbehoud.

en: Please troubleshoot the issue if integrations are important to your store.
nl: Als integraties belangrijk zijn voor je winkel, los het probleem dan op.

en: Troubleshoot Connection
nl: Verbindingsproblemen Oplossen

en: Are you sure you want to archive this coupon? This will be unavailable for purchase.
nl: Weet je zeker dat je deze kortingscode wilt archiveren? Deze zal niet beschikbaar zijn voor aankoop.

en: Downgrade behavior. Either pending or immediate.
nl: Downgrade gedrag. Ofwel in behandeling of onmiddellijk.

en: Limit result set to users with a customer.
nl: Beperk de resultaatset tot gebruikers met een klant.

en: Limit result set to users with specific customer ids.
nl: Beperk de resultaatset tot gebruikers met specifieke klant-ID's.

en: This is not a valid coupon code
nl: Dit is geen geldige kortingscode

en: Get Started
nl: Aan De Slag

en: Metadata for the order.
nl: Metagegevens voor de bestelling.

en: Set Up My Store
nl: Mijn Winkel Instellen

en: Seychellois Rupee
nl: Seychelse Roepie

en: Something is wrong with the provided link.
nl: Er is iets mis met de verstrekte link.

en: Sorry, you are not allowed to edit products.
nl: Sorry, je mag geen producten bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered form patterns.
nl: Sorry, je mag de geregistreerde formulierpatronen niet bekijken.

en: South African Rand
nl: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South Korean Won
nl: Zuid-Koreaanse Won

en: Sri Lankan Rupee
nl: Sri Lankaanse Roepie

en: Stored product metadata
nl: Opgeslagen product metadata

en: SureCart Accountant
nl: SureCart-accountant

en: SureCart Customer
nl: SureCart-klant

en: SureCart eCommerce Platform
nl: SureCart e-commerceplatform

en: SureCart Form
nl: SureCart-formulier

en: The minimum price must be smaller.
nl: De minimumprijs moet lager zijn.

en: The maximum price must be smaller.
nl: De maximumprijs moet lager zijn.

en: The name of the account.
nl: Accountnaam.

en: The user could not be found.
nl: De gebruiker kon niet worden gevonden.

en: The SureCart model id.
nl: De SureCart-model-id.

en: The SureCart model name.
nl: De naam van het SureCart-model.

en: Remove Plugin Data
nl: Plug-in Gegevens Verwijderen

en: This product is no longer purchaseable.
nl: Dit product is niet meer te koop.

en: This trigger will be fired when a purchase is unrevoked.
nl: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een aankoop ongedaan wordt gemaakt.

en: This trigger will be fired when a subscription cancels after failed payment or by customer request, or when the purchase is manually revoked by the merchant.
nl: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een abonnement wordt geannuleerd na een mislukte betaling of op verzoek van de klant, of wanneer de aankoop handmatig wordt ingetrokken door de handelaar.

en: This trigger will be fired when a subscription plan is changed to something else.
nl: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer een abonnement wordt gewijzigd in iets anders.

en: This trigger will be fired when someone first purchases a product.
nl: Deze trigger wordt geactiveerd wanneer iemand voor het eerst een product koopt.

en: This user could not be found.
nl: Deze gebruiker kon niet worden gevonden.

en: Recover lost sales with abandoned checkouts.
nl: Herstel verloren verkopen door afgebroken bestellingen.

en: 69% of shoppers abandon their checkouts before completing a purchase. Recover lost revenue with automated, high-converting emails.
nl: 69% van de shoppers verlaat het betaalformulier voordat ze een aankoop voltooien. Herstel verloren inkomsten met geautomatiseerde, hoogconverterende emails.

en: Abandoned Checkout
nl: Afgebroken Betaling

en: Abandoned Checkouts
nl: Afgebroken Betalingen

en: Only one active abandoned checkout is allowed at a time
nl: Er is slechts één actieve afgebroken betaling tegelijk toegestaan

en: The current notification status for this abandonded checkout, which can be one of not_sent, scheduled, or sent.
nl: De huidige meldingsstatus voor deze afgebroken betaling, die niet_verzonden, gepland of verzonden kan zijn.

en: The current status of this abandonded checkout, which can be one of not_notified, notified, or recovered.
nl: De huidige status van deze afgebroken betaling, die kan zijn: niet_gemeld, gemeld of hersteld.

en: Change your plugin performance settings.
nl: Wijzig de prestatie-instellingen van je plug-in.

en: The associated tax identifier.
nl: Het bijbehorende belastingnummer.

en: The associated tax zone.
nl: De bijbehorende belastingzone.

en: The associated EU tax identifier.
nl: Het bijbehorende EU-belastingnummer.

en: The associated Canadian tax identifier.
nl: Het bijbehorende Canadese belastingnummer.

en: The associated address.
nl: Het bijbehorende adres.

en: Tajikistani Somoni
nl: Tadzjiekse Somoni

en: SureCart Shop Worker
nl: SureCart-winkelmedewerker

en: SureCart product object
nl: SureCart-productobject

en: SureCart Shop Manager
nl: SureCart-winkelmanager

en: Your store does not appear to be using a secure connection. A secure connection (https) is required to use SureCart to process live transactions.
nl: Het lijkt erop dat je winkel geen beveiligde verbinding gebruikt. Een beveiligde verbinding (https) is vereist om met SureCart live transacties te verwerken.

en: This is not included in the list.
nl: Deze is niet in de lijst opgenomen.

en: This prefix is too long. Please enter a shorter prefix.
nl: Dit voorvoegsel is te lang. Voer een korter voorvoegsel in.

en: This prefix is too short. Please enter a longer prefix.
nl: Dit voorvoegsel is te kort. Voer een langer voorvoegsel in.

en: This price is currently being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
nl: Deze prijs wordt momenteel gebruikt in abonnementen of betalingen. Archiveer de prijs en maak een nieuwe aan.

en: You have not been charged for this order.
nl: Er zijn geen kosten in rekening gebracht voor deze bestelling.

en: United Arab Emirates Dirham
nl: Verenigde Arabische Emiraten Dirham

note: translators: 1. minimum amount, 2. maximum amount.
en: You must enter an amount between %1$s and %2$s
nl: U moet een bedrag tussen %1$s en %2$s invoeren

en: The prefix that is added to all order numbers. Must be between 3-12 characters and only include letters.
nl: Het voorvoegsel dat wordt toegevoegd aan alle ordernummers. Moet tussen de 3 en 12 tekens lang zijn en mag alleen letters bevatten.

en: Abandoned
nl: Afgebroken

en: Repeat payment
nl: Herhaal de betaling

en: The checkout id for the checkout.
nl: Het betalings-ID voor de betaling.

en: The currency for the session.
nl: De valuta voor de sessie.

en: The line items for the session.
nl: De regelitems voor de sessie.

en: The price is already being used in subscriptions or checkout sessions. Please archive the price and create another one.
nl: De prijs wordt al gebruikt in abonnementen of betaalsessies. Achiveer de prijs en maak een nieuwe aan.

en: The prices in this checkout session have changed. Please recheck it before submitting again.
nl: De prijzen in deze betaalsessie zijn gewijzigd. Controleer het nog een keer voordat je het opnieuw indient.

en: You do not have permission do this.
nl: Je hebt hier geen toestemming voor.

en: Add the user role of the user who purchased the product.
nl: Voeg de gebruikersrol toe van de gebruiker die het product heeft gekocht.

en: Unique identifier for the object.
nl: Unieke identificatie voor het object.

en: The phone number that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl: Het telefoonnummer dat aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, enz.

en: Percent that will be taken off line items associated with this bump.
nl: Percentage dat van de regelitems wordt gehaald die aan dit kassakoopje zijn gekoppeld.

en: Amount (in the currency of the price) that will be taken off line items associated with this bump.
nl: Bedrag (in de valuta van de prijs) dat van de regelitems wordt gehaald die aan dit kassakoopje zijn gekoppeld.

en: The conditions that will filter this bump to be recommeneded. Accepted keys are price_ids, product_ids, and product_group_ids with array values.
nl: De voorwaarden die dit kassakoopje zullen filteren. Geaccepteerde sleutels zijn price_ids, product_ids en product_group_ids met een reeks wwaarden.

en: The priority of this bump in relation to other bumps. Must be in the range of 1 - 5.
nl: De prioriteit van dit kassakoopje ten opzichte van andere kassakoopjes. Moet tussen 1 en 5 liggen.

en: The UUID of the price.
nl: De UUID van de prijs.

en: If set to true taxes will be automatically calculated.
nl: Indien ingesteld op waar, worden belastingen automatisch berekend.

en: If set to true VAT taxes will be calculated for all EU countries.
nl: Indien ingesteld op waar, wordt BTW berekend voor alle EU-landen.

en: If set to true VAT taxes will be calculated using the account's home country VAT rate.
nl: Indien ingesteld op waar wordt BTW berekend op basis van het BTW-tarief van het thuisland van het account.

en: If set to true GST taxes will be calculated for all Canadian provinces.
nl: Indien ingesteld op waar, wordt GST belasting berekend voor alle Canadese provincies.

en: You are already collecting tax for this zone.
nl: Je berekent al belasting voor deze zone.

en: You cannot enable taxes unless a valid tax address is provided
nl: Je kunt belastingen alleen inschakelen als er een geldig belastingadres is opgegeven

en: The UUID of the license.
nl: De UUID van de licentie.

en: The page of items you want returned.
nl: De pagina met artikelen die je wilt retourneren.

en: This can slightly increase page load speed, but may require you to enable CORS headers for .js files on your CDN. Please check your checkout forms after you enable this option in a private browser window.
nl: Dit kan de laadsnelheid van de pagina iets verhogen, maar het kan zijn dat je CORS-headers voor .js-bestanden op je CDN moet inschakelen. Controleer je betaalformulieren in een privébrowservenster nadat je deze optie hebt ingeschakeld.

en: The selected countries are already used in another shipping zone.
nl: De geselecteerde landen worden al gebruikt in een andere verzendzone.

en: The shipping zone name cannot be blank.
nl: De naam van de verzendzone mag niet leeg zijn.

en: The shipping zone name is already in use.
nl: De naam van de verzendzone is al in gebruik.

en: A price with this currency and recurring interval already exists. Please create a new product to create this price.
nl: Er bestaat al een prijs met deze valuta en herhalingsinterval. Maak een nieuw product aan om deze prijs aan te maken.

en: An upgrade groups is how you define upgrade and downgrade paths for your customers. It is based on products they have previously purchased.
nl: Met een upgradegroep definieer je upgrade- en downgradepaden voor je klanten. Het is gebaseerd op producten die ze eerder hebben gekocht.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
nl: Bloktypen waarvoor het patroon bedoeld is.

en: Cancel behavior. Either pending or immediate.
nl: Annuleergedrag. Of in behandeling of direct.

en: Commerce on WordPress has never been easier, faster, or more flexible.
nl: Commerce op WordPress is nog nooit zo eenvoudig, sneller of flexibeler geweest.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
nl: Bepaalt of het patroon zichtbaar is in de inserter.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nl: Zorg ervoor dat de resultatenset specifieke ID's uitsluit.

en: Validation failed
nl: Validatie niet gelukt

en: %d of your webhooks failed to process on your site. Please check your error logs to make sure errors did not occur in webhook processing.
nl: %d van je webhooks konden niet worden verwerkt op je website. Controleer je foutmeldingen om er zeker van te zijn dat er geen fouten zijn opgetreden tijdens de verwerking van de webhooks.

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Spam check failed. Please try again.
nl: Spamcontrole mislukt. Probeer het opnieuw.

en: The default currency for the account.
nl: De standaard valuta voor het account.

en: The end of the date range to query.
nl: Het einde van de periode waarover je de gegevens wilt opvragen.

en: The compare at price must be greater than the price.
nl: De vergelijkingsprijs moet hoger zijn dan de verkoopprijs.

en: Payment retry window in weeks.
nl: Periode voor nieuwe betalingspogingen in weken.

en: Paypal is taking a closer look at this payment. It’s required for some payments and normally takes up to 3 business days.
nl: Paypal neemt deze betaling onder de loep. Het is vereist voor sommige betalingen en duurt normaal gesproken tot 3 werkdagen.

en: Product purchase is revoked or subscription cancels
nl: Productaankoop wordt ingetrokken of abonnement wordt opgezegd

en: The content for the object.
nl: De inhoud voor het object.

en: The integration has been removed or is unavailable.
nl: De integratie is verwijderd of is niet beschikbaar.

en: The interval to group statistics on – one of hour, day, week, month, or year.
nl: Het interval om statistieken te groeperen - je kunt kiezen uit uur, dag, week, maand of jaar.

en: The language that will be used for all customer notifications. Current available locales are de, en, es, and fr.
nl: De taal die gebruikt wordt voor alle klantmeldingen. Momenteel beschikbare talen zijn de, en (Engels), es (Spaans) en fr (Frans).

en: This form is not available or has been deleted.
nl: Dit formulier is niet beschikbaar of is verwijderd.

en: This product has prices that are currently being used. Please archive the product instead if it is not already archived.
nl: Dit product heeft prijzen die momenteel in gebruik zijn. Als het product nog niet gearchiveerd is, archiveer het dan in plaats van het te verwijderen.

en: Top level metrics for the product.
nl: Belangrijkste statistieken voor het product.

en: Type of object (Account)
nl: Type object (Account)

en: We are currently working on our Pro features. Please check back once we release new revenue and time saving features.
nl: We werken momenteel aan onze Pro functies. Kom later terug wanneer we nieuwe functies hebben vrijgegeven die je tijd en geld besparen.

en: Whether to get archived products or not.
nl: Of je gearchiveerde producten wel of niet wilt ophalen.

en: You cannot enable EU Micro Exemption if your address is outside of the EU.
nl: Je kunt de EU Micro-vrijstelling niet inschakelen als je adres buiten de EU is.

en: You have already requested a code in the last 60 seconds. Please wait before requesting again.
nl: Je hebt in de laatste 60 seconden al een code aangevraagd. Wacht even voordat je het opnieuw probeert.

en: Failed to update. Please check for errors and try again.
nl: Update mislukt. Controleer op fouten en probeer het opnieuw.

en: It does not match parent currency.
nl: Het komt niet overeen met de bovenliggende valuta.

note: translators: %s: Method name.
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nl: Methode '%s' is niet geïmplementeerd. Moet worden overschreven in de subklasse.

en: Only return objects that belong to the given products.
nl: Toon alleen objecten die bij de opgegeven producten horen.

en: Only return objects that have this currency. If not set, this will fallback to the account's default currency.
nl: Toon alleen objecten met deze valuta. Als dit niet is ingesteld, wordt teruggevallen op de standaard valuta van het account.

en: Only return prices that allow ad hoc amounts or not.
nl: Toon alleen prijzen die wel of geen willekeurige bedragen toestaan.

en: Only return products that are recurring or not recurring (one time).
nl: Toon alleen producten die terugkerend zijn of niet terugkerend (eenmalig).

en: The maximum price must be greater than the minimum price.
nl: De maximumprijs moet hoger zijn dan de minimumprijs.

en: The model to get integration providers for.
nl: Het model om integratie-providers voor op te halen.

en: The pattern detailed description.
nl: De gedetailleerde beschrijving van het patroon.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
nl: De patroonweergavebreedte voor invoegvoorbeeld.

en: The product image must be an image.
nl: De productafbeelding moet een afbeelding zijn.

en: The refund amount is greater than the refundable amount.
nl: Het terug te betalen bedrag is hoger dan het beschikbare bedrag voor terugbetaling.

en: The start of the date range to query.
nl: Het begin van de periode waarover je de gegevens wilt opvragen.

en: The terms of service link that is shown to customers on the customer portal.
nl: De link naar de servicevoorwaarden die aan klanten wordt getoond in het klantenportaal.

en: The type of number to use for orders – one of sequential or token.
nl: Het type nummer dat gebruikt wordt voor bestellingen - je kunt kiezen uit opvolgend of token.

en: The website that will be shown to customers for support, on invoices, etc.
nl: De website die aan klanten wordt getoond voor ondersteuning, op facturen, etc.

en: There were some validation errors.
nl: Er waren enkele validatiefouten.

en: This download cannot be removed or archived when it is set as the current release.
nl: Deze download kan niet worden verwijderd of gearchiveerd wanneer deze is ingesteld als huidige versie.

en: Connected processors
nl: Verbonden verwerkers

en: There are no processors to make the payment. Please contact us for assistance.
nl: Er zijn geen verwerkers om de betaling uit te voeren. Neem contact met ons op voor hulp.

en: Add new SureCart Product Collection
nl: Voeg nieuwe SureCart Productcollectie Toe

en: All SureCart Product Collections
nl: Alle SureCart Productcollecties

en: The query to be used for full text search of this collection.
nl: De zoekopdracht die gebruikt moet worden voor het doorzoeken van de volledige tekst van deze collectie.

en: Edit Product Collection
nl: Productcollectie wijzigen

en: Add new SureCart Product
nl: Nieuw SureCart Products Toevoegen

en: Add Payment Method
nl: Voeg Betaalmethode Toe

en: Buy Now
nl: Koop Nu

en: Webhooks are working normally.
nl: Webhooks werken normaal.

en: Webhooks Connection
nl: Webhooks Verbinding

en: Webhooks Processing
nl: Webhooks Verwerken

en: %d Unprocessed webhooks
nl: %d Onverwerkte webhooks

en: Archive
nl: Archiveren

en: Coupon Code
nl: Kortingscode

en: Visit Store
nl: Bezoek Winkel

en: The quantity returned is greater than the quantity fulfilled.
nl: De geretourneerde hoeveelheid is groter dan de voltooide hoeveelheid.

en: Created
nl: Gemaakt op

en: Trialing
nl: Op proef

en: Cancellations
nl: Annuleringen

en: Admin unrevokes a purchase
nl: Beheerder herstelt een aankoop

en: Whether or not customers can cancel subscriptions from the customer portal.
nl: Of klanten abonnementen kunnen annuleren via het klantenportaal.

en: Not Shipped
nl: Niet Verzonden

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Shipped
nl: Verzonden

en: Enter Amount
nl: Vul Bedrag In

en: Please select a customer.
nl: Selecteer een klant.

en: If set to true subscription dunning emails will be sent to customers.
nl: Indien ingesteld op waar, worden aandringende emails voor abonnementen naar klanten gestuurd.

en: If set to true order confirmation emails will be sent to customers.
nl: Indien ingesteld op waar, worden er emails met orderbevestigingen naar klanten gestuurd.

en: If set to true abandonded order reminder emails will be sent to customers.
nl: Indien ingesteld op waar, worden herinneringsmails voor afgebroken betalingen naar klanten gestuurd.

en: If set to true refund emails will be sent to customers.
nl: Als dit is ingesteld op waar worden terugbetalings-emails naar klanten gestuurd.

en: Fulfilled
nl: Afgehandeld

en: Partially Fulfilled
nl: Gedeeltelijk adgehandeld

en: Unfulfilled
nl: Niet afgehandeld

en: Partially Shipped
nl: Gedeeltelijk Verzonden

en: All Shipment Statuses
nl: Alle Verzendstatussen

en: Payment Processors
nl: Betalingsverwerkers

en: All Fulfillments
nl: Alle Afhandelingen

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by fulfillment
nl: Filter op afhandeling

en: The product is out of stock. Please remove it from your cart.
nl: Het product is niet op voorraad. Verwijder het uit je winkelmand.

en: Billing Details
nl: Factuurgegevens

en: Update Billing Details
nl: Werk Factuurgegevens bij

en: Order History
nl: Ordergeschiedenis

en: Go Back
nl: Ga Terug

en: Update Payment Method
nl: Werk Betaalmethode Bij

en: Current Plan
nl: Huidig Abonnement

en: Change Payment Method
nl: Wijzig Betaalmethode

en: You cannot currently add a payment method. Please contact us for support.
nl: Je kunt momenteel geen betaalmethode toevoegen. Neem contact met ons op voor ondersteuning.

en: This payment method is not valid or reusable.
nl: Deze betaalmethode is niet geldig of herbruikbaar.

en: The payment method is not valid (chargeable fingerprint blank). Please double-check it and try again.
nl: De betaalmethode is niet geldig (identificatie voor betaling ontbreekt). Controleer deze en probeer het opnieuw.

en: This payment method cannot be used for subscriptions.
nl: Deze betaalmethode kan niet worden gebruikt voor abonnementen.

en: This payment method cannot be deleted because there are no other valid or reusable saved payment methods available.
nl: Deze betaalmethode kan niet worden verwijderd omdat er geen andere geldige of herbruikbare opgeslagen betaalmethoden beschikbaar zijn.

en: Payment History
nl: Betaalgeschiedenis

en: Default
nl: Standaard

[ctx: buy-page-slug]
en: buy
nl: koop

en: All SureCart Products
nl: Alle SureCart Producten

en: Choose Variation
nl: Kies Variant

en: Processing
nl: Wordt verwerkt
